TANÓRÁN KÍVÜLI MOZGÁSOS RENDEZVÉNY: BOOTCAMP

2015.június.01.-én Pálos Attila és Nagy Dániel speciális tréninget tartottak iskolánk tanulói számára. A Boot Camp edzés során a gyerekek megismerkedhettek az amerikai tengerészgyalogosság erőnléti kiképzési módszereivel. A foglakozás két csoportban történt. Először az alsósok, majd a felsős tanulóink tehették próbára saját erejüket és állóképességüket. A feladatok életkori sajátosságuknak megfelelőek voltak.

Az egyszerűnek tűnő feladatok nagyfokú koncentrációt, erőnlétet igényeltek, és nagy segítséget nyújt a csapatépítésben.

Az élményekben gazdag edzésen 96 tanuló, 12 pedagógus, 15 szülő vett részt.

Pálos Attila, és Nagy Dániel szeretettel, odafigyeléssel végig biztatta a gyerekeket, hogy önmagukat legyőzve végig tudják csinálni a feladatokat.

A gyerekeknek nagyon tetszett ez az edzésforma, több tanuló szívesen részt venne ilyen erőnléti foglalkozásokon.

Diákok véleménye: Révész Alexandra: Nagyon elfáradtunk, de jó érzés, volt, hogy meg tudtuk csinálni a feladatokat.

 

KOMORO_BOOTCAMP_01 KOMORO_BOOTCAMP_02 KOMORO_BOOTCAMP_03 KOMORO_BOOTCAMP_04 KOMORO_BOOTCAMP_05 KOMORO_BOOTCAMP_06 KOMORO_BOOTCAMP_07 KOMORO_BOOTCAMP_08 KOMORO_BOOTCAMP_09 KOMORO_BOOTCAMP_10 KOMORO_BOOTCAMP_11 KOMORO_BOOTCAMP_12