KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNY: Children of Distance és Szabyest

 

A Komorói Petőfi Sándor Tagiskola tanulói és azok szülei 2015. május 18-án Szabyest és Children of distance koncerten vettek részt. A gyerekek ismerték az előadókat, sok dalukat hallgatják nap, mint nap. A koncert előtt az iskolában is beszélgettünk, olvastunk a fellépőkről. A koncertre a gyerekek nagy várakozással érkeztek, ujjongással fogadták az előadókat. A koncertek hangulata nagyon jó volt, a dalok nagy részét ismerték és énekelték is a gyerekek. Az énekesek is igyekeztek bevonni a közönségüket az éneklésbe. A 70 perc hamar elrepült, mindkét előadót visszahívta a gyereksereg. A koncert után igen hosszasan zajlott az aláírás osztás és a közös fotók készítése. A koncertre jó néhány szülő is kíváncsi volt, és a délelőtti időpont ellenére ők is részt vettek az eseményen, még a fotózáson is. A sikert igazolja, hogy a fellépők autóját a fiatal rajongók futva kísérték.

 

Kovács Evelin: „Ez a koncert egy fantasztikus élmény volt. Még aláírást is kaptunk!”

Borbély Vivien: „Nagyon jól éreztük magunkat, mert ismertük a jó hangulatú dalokat.”

Kovács Krisztina:” Nagyon tetszett a közös fotózkodás.”

 

Komoro_Kozossegi_Children_01 Komoro_Kozossegi_Children_02 Komoro_Kozossegi_Children_03 Komoro_Kozossegi_Children_04 Komoro_Kozossegi_Children_05 Komoro_Kozossegi_Children_06 Komoro_Kozossegi_Children_07 Komoro_Kozossegi_Children_08 Komoro_Kozossegi_Children_09 Komoro_Kozossegi_Children_10 Komoro_Kozossegi_Szabyest_01 Komoro_Kozossegi_Szabyest_02 Komoro_Kozossegi_Szabyest_03 Komoro_Kozossegi_Szabyest_04 Komoro_Kozossegi_Szabyest_05 Komoro_Kozossegi_Szabyest_06 Komoro_Kozossegi_Szabyest_07 Komoro_Kozossegi_Szabyest_08 Komoro_Kozossegi_Szabyest_09 Komoro_Kozossegi_Szabyest_10